Hirdetés

Aktív témák

  • Ronin

    aktív tag

    Nah.. az lenne a probléma, hogy a masina határozatlan időközönként újraindul.
    Tette ezt azelőtt is, hogy visszavittem, procit kicserélték, mert azt mondták, hogy az romlott el, win xp újra lett húzva. Én először valami vírusra gyanakodtam.

    A visszavitel előtt kb 2 nappal kezdte el, és néha már 5 percenként csinálta.
    Most így új prockóval friss winnel is megint előjött a probléma, igaz nem oylan sűrűn.

    Egy 1600+ Xp van benne (Aida szerint 45 fokos) T-B maggal, Asus A7V600-X(aida szerint 40 fokos), amit már szinte cserélni kellett, mert ''állítólag'' az is elromlott még kb 2 hónapja. 2*256MB hynix d43as van benne, egy seagate vinyó, meg asus radeon 9600se.

    A gépet csak netre, zenére, filmnézésre meg szövegszerkesztésre használom..

    Zone alarm pro tűzfal van rajta, free-av vírusírtó, ad-aware, szinte mást nem is raktam fel... Ezek nem találnak semmit.

    Valami hardware-es probléma lehet? Vissza nem akarom vinni mert lehet most meg a videókártyát cserélnék ki.... :)

    (és még egy kérdés, igaz nem teljesen idevág, de az normális ha a tűzfal, 5 óra alatt: the firewall has blocked 1500 access attempts?)

    Mod: és sorry ha már volt esetleg iylen topic de így láttam egyszerűbbnek..

    [Szerkesztve]

Aktív témák