Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz vond #34 üzenetére

    Ugyanannyi FN Gomb van. A G9-en van egy extra elől, de azt hátul behozza az S5, mert a fókuszmód tárcsa közepén lévő gomb is FN azt hiszem, alapból fókuszmező választásra van én úgy is hagytam. Az AF-ON gomb pont majdnem van, mint a G9-en, szerintem kényelmes helyen. Nézd meg újra.
    Fogásra már nem emlékszem a G9-re, de nekem Sony után nagyon bejött (az sem volt szörnyű), az S1-et már nagyon nagynak éreztem volna. De így, hogy akcióban kb. ugyanolyan áron lehet kihozni őket, azért elgondolkozik az ember. Ott a jobb stabi, jobb kereső, felső LCD ha kell, világítós gombok, strapabíróbb shutter + az új FW (és + a fizetős fw-el) ugyanazt és még többet is hoz videóban (6k). Cserébe nagy dög, kihajtható kijelző nélkül.
    Nekem méret + kihajtható kijelző miatt azonos áron is az S5 kéne, kereső teljesen vállalható annyira amennyire én használom (legalább van 120hz).

    Tehát ha it megnézed a hátsó fókusztárcsa közepén van az AF-ON, de az S5-ön az nem az, hanem a fókusz mező/mód. Az AF-ON az jobb felül van.
    Jah azt elfelejtettem, hogy G9-en elől is van alul egy kis tárcsa, ami hiányzik az S5-ről. Viszont itt a Q menüt külön lehet beállítani fotóra is videóra, nekem nem rémlik, hogy G9-en is így lett volna, de lehet, nem emlékszem. Mindenesetre ez nagyon hasznos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák