Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a ATI

    újonc

    válasz Oldman2 #489 üzenetére

    igen.ez a válaszom továbbra is.
    de ha valaki minöségrontással akarja konvertálni zenéit. beirja keresöbe : flac konvert mp3 és rengeteg konvertálo programot talál. de flacot mp3ba konvertálni olyan mint aranyórát rézbevonattal ellátni. manapság már egyre olcsobbak a tárolo eszközök, és zenelejátszok minöség-ár aránya is egyre kedvezöbb. söt már sony xperia z2 z3 z4 stb is támogatja flacot, szoval telefonokon is lehet már flacot halgatni jo minöségben.mp3 aac stb veszteséges formátumokat lassan kiszoritják a veszteségmentes formátumok. 600mb cd album flacban 300 mb mp3 ban kb 120mb . már 2-3 terrás vinyokat vesznek emmberek, vagy 64-128 gb memo karikat. továbbra is az a válaszom flac irányába fejlesszteni érdemes mp3 helyett. én hangkártyám csak 198khz kezeli zenéket bár van már 300khz zenéim is. de amikor mp3 halgatok 320kbs utánna ugyanazt flac 6800kbs elég egyértelmü hogy mp3at csak akkor ha flacban nem tudom megszerezni ugyanazt a zenét. szoval egy flac játszot iktatni meglévö autohi-fi elé a legjobb megoldás szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák