Hirdetés

Aktív témák

  • sz_abika

    addikt

    Sziasztok!

    Nem találtam semmilyen hasonló témát,de itt elég sokan vagyunk hát ha valakinek az ismerősének az ismerősenek az ismerőseinek...szóval tudna valami hasznos infóval szolgálni.

    Lenne egy nem mai, Wingman Formula Force GP kormány, ami nem volt használva sokáig, meg vigyáztam is rá, így szinte újnak néz ki.
    A lényeg az hogy tegnap az F12010-et akartam kipróbálni vele. Elindult a játék, a kormány FF-esen rázkódott, hogy kapja a jelet - legalábbis én annak fogtam fel, mert mindig ezt csinálta - majd egyszer csak néma csend lett...valami elszállt benne.
    Gondoltam rövidzárlatot kapott, de semmi szaga nem volt...most szétszedve se látok rajta semmit ami kiéghetett. A tápja is jó, mert megnyaltam a 24V-os végét és rázott :DD
    Az elektromotornak nincs baja benne, mert ha az alaplapból kihúzom akkor 0 ellenállása lesz a kormánynak, míg ha be van dugva akkor tud valamit.
    Szóval most van egy sima kormányom, de nem tudok vele vezetni, hogy nem fejt ki ellenerőt.

    tl;dr: Hol tudnék szervizeltetni egy kormányt, ha gari már nincs rá? Valaki javíttatott már kormányt?

    Bármilyen segítséget megköszönnék :R

    PSN: xszabikax

  • #65675776

    törölt tag

    válasz sz_abika #1 üzenetére

    A nagy kormányos topik megfelelő hely az ilyen kérdések számára.

    Ezt zártam.

Aktív témák