Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Apollyon #22571 üzenetére

    Ami sokkoló, hogy a Lamar-t játszó szinkronszínész még a való életben is kicsit úgy néz ki, mint Lamar, csak haj nélkül. LOL. Egyébként egész Dél-Kalifornia ilyen, még nem voltam ott, de sok videót néztem róla, és tényleg tiszta GTA, mintha azt próbálnák utánozni, pedig fordítva van. Teljesen olyanok a táj, házak (ezen a videón is látszik), fák, autók, de még az emberek egysoros beszólogatásai is olyanok az út széléről, meg a rádiók (hallgatok valós rádióadókat onnan a neten keresztül, szóval nem a Burdában olvastam). Aki nem odavalósi, és először van ott, annak simán morbid, hogy egy videójáték kelt életre. Nem viccelek, tettem be erről már pár videót ide az OFF topikba, pár hónapja. Nem is tudom, hogy odavalósiaknak a GTA mulatságos vagy sértő, amikor magukra ismernek benne, és rájönnek, hogy ők vannak benne teljesen kifigurázva. Nekünk magyaroknak már az egy nagy show volt, mikor a Half Life 2 kezdő pályájának elejét a Nyugati Pályaudvarról mintázták, vagy mikor egy-egy híres film jelenetét magyarban forgatták, így el lehet képzelni, ha egy játékban pl. tisztára minden magyar lenne. Nekem simán elképzelhetetlen. Így elsőre én se tudom, hogy tetszene vagy sértő lenne, főleg, ha így ki lennénk benne karikatúrázva.

Új hozzászólás Aktív témák