Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Rimuru #22035 üzenetére

    A Firefox 85-tel sincs semmi baj, csak ne ilyen 78-as előtti verzió legyen. Meg mint írtam, a Gentoo azért nincs annyira elmaradva a verziókkal. A stable profil el van, de nem vészesen.

    Meg a FF azért is mindegy, mert a Mozilla oldalán lévő tar.gz-s bináris általában minden disztrón jól megy, én ezt használom évek óta, saját magát frissíti, jelenleg is Developer Edition beta, 87-es verzión van épp.

    #22031 lionhearted: ezt linkeltem már pár hozzászólással előbb, csak más forrásból. Ja, elég gáz. Sok ember nem szeret frissíteni, főleg a mintesek, mert legtöbbjük Windowsról jött felhasználó, és ott megszokták, hogy kerülni kell a frissítést. Meg van jó pár NV-ás, akinek a frissítés el is törhet valamit, így ők meg extrán félnek. Inkább nem frissítenek, próbálják akármi áron elkerülni, halogatni, amíg csak lehet.

    Ez a baj, hogy ez hozzáállásbeli dolog, és nagyon nehéz elmagyarázni, hogy miért kell friss verzió. Nem, nem csak a biztonság miatt, bár az az egyik legnagyobb mozgatórugó.

Új hozzászólás Aktív témák