Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    Na, nem bírtam magammal és felkaptam megint egy kis hardvert. Most az a helyzet, hogy egy fél halott winyón tökéletesen megy a manjaro awesome. W10 telepítő el se indul, se az mx-linux (hú, de akartam pedig ezt), se open-box-manjaro, se lxde-manjaro. Mást már nem volt kedvem kipróbálni. Amíg az nvidia 6200-nak a driverét fel nem raktam (304-es zárt) annyira tetű lassú volt a 775-ös 3,05GHz gépecske, hogy csúda'. Utána, már a yt videók is majdnem simán mentek rajta. Egy kis hővezetési gond van vele a procinál, szerintem az is a gond, nem volt friss pasztám, így eléggé magas hőmérsékleten megy a proci, mivel ha jól tudom ez a család még a két magos verziók előtt különösen jól melegednek. Van ötletetek mi a különleges az awesome+xfce kombóban hogy más nem akar bebootolni sem miután listázák a különböző dolgokat a képernyőn asztali környezetük betöltése előtt? A rendszer 64bites, az alaplap pedig csak elvileg 2GB memóriát bír, de simán kezeli valamiért a 2,5-et (nincs másik 2 gigásom hogy többel próbálkozzak, bírja-é').

Új hozzászólás Aktív témák