Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz #94529552 #55320 üzenetére

    Én egy OLED-es LG-t NetCast-tal, a magam részéről már közel tökéletesnek tartanék ;)
    A WebOS szerintem is egy kicsit félrecsúszott kísérlet volt az LG részéről. A NetCast-tot sokkal jobbnak tartom (kivétel a HDD kezelést). Kellett volna még a WebOS-sel foglalkozni, hogy rendesen optimalizálják, de gyorsan piacra kellett dobni, hogy minél előbb kaszáljanak. A hardveren sem szabadott volna ennyire spórolni (ez igaz az LA-ra is, bár az jobban eldöcög mint az LB széria). De ez csak az én szubjektív véleményem. Már jó ideje az a tendencia szinte minden gyártónál, hogy minél előbb piacra kell dobni az új fejlesztésű termékeket, aztán majd menet közben foltozgatnak rajta ha lehet. (Az egyik leggyalázatosabb ilyen példa a Nokia volt a 4-5 évvel ezelőtti telefonjaival. Iszonyú sokat szívtunk velük a cégnél, mert több száz darab volt belőlük.)

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

  • Biga123

    addikt

    válasz #94529552 #55320 üzenetére

    Szerintem ezt nem nekem akartad.
    A srác kérdezte milyen a 671 ,elmondtam.
    De ha már megit belémkötsz nézd meg ki mit ír ,és mire válaszolsz.
    Nekem spec a belső lejátszóval semmi bajom,azon kívül hogy kell neki kb 15 mp mire elindítja a filmet, kábelen nézek minden letöltött filmet NAS ról.
    Kicsit leálhatnál már ,kezdessz unalmas lenni , nem neked írtam te is tégy így pls.
    Nem fogok veled vitatkozni mert nem éri meg , másoknak is ezt ajánlom.

    jézusom : Thome nál még van . esetleg a kérdezőnek hasznos lehet az info ha ilyen tv-t akar venni.

    És ha már van benne analóg tuner akkor működjön szerintem.
    Ezekszerint ha törött a talpa a TV nek azt is fogadd el mert fel lehet fúrni a falra ????

    [ Szerkesztve ]

    ---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

Új hozzászólás Aktív témák