Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz *H* #49433 üzenetére

    pont ezt írtam, én is,
    ennyit tesz a micropixel controll :C ;)

    egy dolgot még érdemes az LG-ről tudni.
    minden évben egyel magasabb osztályba teszi az ugyanolyan képességű, "felszereltségű" tv-ket.
    Pl 2011-ben a belépő 3D az LW4500 volt ( nem smart)
    LW5500 volt a belépő smart, de ez már "okosítható volt a 6xx sorozatra, mert csak szoftveresen voltak tiltva funkciók. Sajna elég hamar rájöttek a biztonsági résre, és egy FW-vel letiltották a service menüben az állítáés lehetőségét)

    2012-ben az Lm sorozatban az LW 5500 mefelelője az LM660 volt
    LW4500 megfelelője az LM 620

    2013-ban az LW5500/5590 tudásának megfelelő készülék az LA670, de inkáb LA 7690S felelt meg, annyi többlettel, hogy már DVB-S tuner is volt benne

    2014-e modelleknél, nem is tudom melyik lehet az ami az LW 5590 kategória lehet, szerintem a 730.

    2013-2014 ben a kijelzők rovására ment a smart fejlesztés, mert korábban sok kritika érte őket a böngészési élmény miatt.
    Pl: 2011-es modellek csak Flash9-ig támogattak online videót, miközben a "Te CSő" már akkor is 10-es verzióval dübörgött.
    2012-ben az LM sorozat megkapta a Flash 10 támogatást, erre év közepén a videó megosztó oldalak átállatak a 11 verzióra.
    2013 Flash támogatás megszűnt, bár az LA sorozat még megkapta a Flash 11-et.
    2014-ben webplayer támogatással teljes értékűvé vált a böngésző.

    Ez csak egy kis szösszenet és összefoglaló az elmólt 3,5 év tatasztalatából.

    Ha ezt a vonalat követik akkor jövőre a mostani 730v utódja jóval magasabb számmal fog kezdődni. Talán 8xx lesz ami most az UHD-kezdőszáma.

    [ Szerkesztve ]

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák