Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Denniss

    tag

    Sziasztok!

    Van esetleg közöttünk olyan, akinek van tapasztalata boot unlock, és nem eredeti ROM használatával kapcsolatosan?

    Történt ugyanis, hogy gyanútlanul megvettem egy kínai Lenovo T6 telefont, lévén, hogy korábban is Lenovo-kat használtam, és kisebb-nagyobb keresgélés után találtam megfelelő ROM-ot hozzá.

    Ezzel viszont úgy jártam, hogy az összes, ami hajlandó működni, kínai-angol nyelvű, és ha angolra váltom, akkor is javarészt kínai marad. Ettől is nagyobb gond, hogy semmi ismerős dolog, pl playstore nincs, és nem is nagyon pakolható fel.

    Azt a tanácsot kaptam, próbáljam ki a Youth verzió ROM-jait, de ez sem segített. Tehát egyedül néhány kínai ROM ment.
    Utolsó ötletként fastboot-ban levettem róla a boot unlock -ot, és már hiába állítom be a kínai ZUI fejlesztői menüjében, hogy engedélyezem a boot unlock-ot, tiltottnak érzékeli, és nem engedi a fastboot flashing unlock -ot. Azt írja rá, hogy
    FAILED (remote: Flashing Unlock is not allowed)

    Lenne valakinek erre ötlete, hogyan lehetne megoldani, és egy rendes, legalább teljesen angol ROM -ot rátenni?

    Köszönöm előre is!

    Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

Új hozzászólás Aktív témák