Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gallas

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ugyanezzel a wifi-s problémával küzdök, mint Sickboy25. Hihetetlen frusztráló, hogy majdnem 10percenként eldobja a wifit, és kb 1perc míg újra visszacsatlakozik. Ráadásul valamikor bekapcsolásnál alapból, nem tud csatlakozni a hálózathoz, így újra kell indítanom. Majdnem minden 2-3. bekapcsolásnál van ez. Raktam fel már többféle drivert, de sztem továbbra is a windows-ét használja, ha betallózom neki a mappát eszközkezelőben, akkor se változik. Ha törlöm a driverét eszközkezelőbe, kb 1perc alatt újrafelismeri a windows és már hozzá is adja az eddig használt broadcom-os drivert.
    Próbáltam betallózni drivernek a nem kompatibilis eszközök listájából az: intel centrino wireless-n 2200at, de egyből befagyott a kép, és meghalt a windows. Ráadásképp újraindítás után már el se indult, megállt a windows emblémánál. Csökkentett módba kellett visszaállítanom a drivert, hogy egyáltalán elinduljon a rendszer. De ahogy látom valakinek a broadcomos windows által felrakott is jól működik. Szóval tanácsot, megoldást kérnék, hogy tudnám ezt megoldani.
    Válaszokat előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák