Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz xtmod #4993 üzenetére

    Szedj le valamilyen programot, ami tudja logolni a hőmérsékletet. HD Sentinel, Everest, tudtommal mindegyikből van próbaverzió :)

    SSD: az összes "töltés" lesz tőle gyorsabb, tehát ahogy írták is már részben neked, maga a játék teljesítménye a processzoron és a VGAn múlik, nem a háttértáron. De pl a pála betöltés gyorsabb lesz. Office programok elképesztő sebességgel jönnek be, stb. Tehát minden pöccre fog működni. Én a laptop után rögtön az SSDt vettem meg (egy-két órával később), mert szerintem nagyon sokat javít a felhasználói élményen (13seces bootidő azért elég jó érzés:) ) Ráadásul már egészen élhető árban vannak!

    (#4987) Szepi1979
    Egyébként az előző Optimusos laptopomon volt erre egy nVidia progi, amin láttam, mi használja a dGPUt. (tehát elvileg valahogy van erre teljesne hivatalos program is:S, de valójában amit beállítasz, tényleg úgy fog működni. Grátiszba a hűtésen is lehet hallani, hogy most éppen melyik megy :) )

    Mindenkihez
    Jaigen, régi tulajokat kérdezem: mennyire kopik a billentyűzet és a kartámasz? (és a tocuhpad?)
    Illetve bármi más, amire érdemes figyelni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák