Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vizirider

    tag

    válasz satz18 #4328 üzenetére

    az én lelki világomba nem másztál bele :K tökre nem érdekel a sok teszt. ez a gép visz minden játékot elég jól.
    ha meg akkora gamer buzi vagyok, akkor asztali gépet veszek oszt joccakát. egyébként a hűtés + akku miatt eleve nem sokáig lehet értelmesen teljesítmányt növelni laposban sztem. arról nem is beszélve, ha annyira nagyon odavagyok ezért a kinek több a pontja 3Dmark-ban titulusért, akkor vennék egy clevo laptopot, aztán kb röhögnék mindenkin. abba belevágják a geforce 680M -et sli-ben ha akarom.......... :K nyilván lehet erre örülni, de tuti hogy ez nekem fontos? nekem tuti nem. . egyébként meg a no odd-re tényleg azt tudom mondani, 1 évben talán egyszer ha kell, de akkor nagyon. tuti usb-s vackokat akarok cipelgetni állandóan, mert nem felel meg a high beállítás csak az ultra? olyan leszek mint a viccben az orosz karóra? a két akku meg két bőrönd.... hát én döntöttem.
    kinek a pap, kinek a paplan. a marketing elég jó dolog, aztán hogy ki merre dől.............

    egyébként meg pont olyan szar a billentyűzetelosztása az y500-nak, mint az 580-nak. nem értem miért nem tudnak a numpad elé beiktatni egy 3-4 mm-es elválsztósávot :U

    [ Szerkesztve ]

    Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

Új hozzászólás Aktív témák