Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vizirider

    tag

    válasz Classius #4073 üzenetére

    én nem szeretnék semmit mondani, csak elmondok pár dolgot, te meg eldöntöd, mi az amit
    magadévá teszel ebből, és mi az amin nevetsz.
    tehát a cooler pad nagyjából fújja a laptop házát, ez sztem kb annyit érhet, mintha egy pc házát egy szobaventivel fújatod.......... döntsd el. persze jön az érv, hogy dehát az oda fúj ahol a légbeszívó nyílása van a laptopnak.
    ez igaz, csak van 1 pici bibi. mivel ez nem egy zárt rendszer (mármint a laptopcooler és a gép légbevezetője)
    így ha több levegőt is tud oda szállítani, a hűtőventi kapacitása nem változik, vagyis akkor sem szív fel több levegőt, egyszerűen elmegy a levegőfelesleg a nyílások körül.
    akkor mégis hogy tud a coolerpad hőfokot csökkenteni? kb mint schobert norbi update kajája.
    ott a trükk a mozgás, nem a kaja, itt a trükk hogy szabaddá teszi a laptop alján lévő légbeömlőket, amik így könnyedén szívják be a levegőt, nem kell az asztal és a laptop alja közötti kis résen átszívni semmit.
    nah ezt meg pontosan tudja 4 kupak, vagy dobókocka, radír vagy bármi.
    te meg döntsd el, mennyire marketing, meg fogyasztói társadalom / parasztvakítás a coolerpad.
    hja, bárhogyan is döntesz, a kupak után lehet venni még coolerpadot, pad után már csak ivás céljára érdemes colát............ ez kb az én gondoltom, aztán majd eldöntöd mit teszel. :U

    mondjuk én tuti elinnám a cooler árát, stilszerűen VBK-t akkor adtam a jókedvnek is, meg a kupakokat is megszereztem :K

    [ Szerkesztve ]

    Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

Új hozzászólás Aktív témák