Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baro32

    aktív tag

    válasz p.mano #3973 üzenetére

    Hello figyelj ide nekem 2012.07-óta van meg a lenovo y580-om nagyon megvagyok vele elégedve meg minden de ha nekem is most kellene választanom én is az y500-al szemezgetnék.
    Mert én már vélem felfedezni a határokat GPU terén.
    Pl.Far cry 3-nál majdnem max beállításoknál és csak HD kijelzőm-van 25-35FPS értékek vannak meg.
    Megnyugvás képpen elárulóm hogy minden driver a megfelelő sorrendben és a legfrisebb illesztők vannak a gépen fenn amugy a játék jol játsztható meg minden szép jó grafika stb.
    De ha így haladunk akkor félő hogy 1-2év múlva gondok lehetnek ezáltal de nem szeretném az ördögöt a falra festeni mert elég sokat spóroltam a laptopra nem szeretném egyhamar lecserélni ez végett.
    Tudom most mások majd jönnek azzal hogy ha játszani szeretnél vegyél PC-t de én a számítógépes pályafutásomat egyböl laptoppal kezdtem és evvel is szimpatizálok egyébb okok miatt amit most nem szeretnék részletesen ecsetelni(mobilitás,fogyasztás,stb.)
    Modjuk kérdéses az hogy 265ezer-ér vettem az y580-at ez meg 310ezer mérlegelni kell hogy az a 45ezer plussz megéri-e azt a 10-12FPS pluszt.
    De nem szabad elhamarkodni a vásárlást már ilyen kategoriánál hanem meg kell várni a teszteket.

    HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Új hozzászólás Aktív témák