Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• vizirider

tag

köszi srácok, de azt hiszem bénán tettem fel a kérdést. tehát nekem semmi gondom a hűtéssel
    csak megnéztem a gépet, ami ugye alulról szívja be a levegőt. ha lerakom az asztalra, akkor alig van neki 2-3 mm hely, amin keresztül jut be a szívónyílásba a levegő, de ha megemelem a gépet, nem kell a ventinek erölködve
    keresztülszívnia a levegőt a kis helyen, hanem simán beszív friss levegőt a megnövelt résen keresztül. (kb 1 cm plusszban a kupak) így logikusan megnő a hűtés hatásfoka. és arra lettem volna kiváncsi, hogy kb hány fokot segít ez a "paraszt" cooler, mert nem biztos, hogy akkora durranás egy coolerpad. konkrétan igaz hogy azzal 10 fok minusz érhető el, de simán el tudoim képzelni, hogy ez is segít 7 fokot. 3 fokért pedig.............. mert kézzel érzem ,hogy sokkal hűvösebb levegőt nyom, ha kupak is van alatta.
    de mint említettem, itt nyáron is 26 fok van max de inkább 23, szóval inkább csak kiváncsi vagyok, semmi több :K

u.i. nyilván játékról beszélek, alapon ennek nem igazán van jelentősége

[ Szerkesztve ]

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

Hozzászólok Aktív témák