Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• nemeth989

aktív tag

válasz robin18 #1333 üzenetére

Egy menet nosharn 64-es szervert nyomtam. NA szóval ha az élsimítást kilövöm, akkor átlagban olyan 30-40 között mozog az fps. Viszont mikor már minden robban körülöttem akkor lemegy 20-ra. Ha az alap HIGHT beállításokkal játszom akkor olyan 25-35 körül van sokszor, viszont nagyobb fps esések vannak, azért az élsimítást nem bírja már a gép, de a sima hight élsimítás nélkül el lehet lenni. Majd ma, vagy holnap megnézek egy conquest Metrot, az szerintem mérvadóbb lesz majd. Ott azért, mindig elszabadul a pokol.

Viszont nálam is előjött a textúra hiba :(. Vertex írása szerint lejjebb vettem a memória sebességet 75Mhz-el, nálam nem kellett 150-el, így megszünt a hiba, most 2425. Amúgy néztem gyári adatnak 2000 van megadva, úgy látom nem mindegyik, kártya bírja ezt 500+ MHZ-et. Jah és van új Beta driver is.

Mondjuk még így csökkentve is a Notebookchecken mért értékek átlaga felett vannak a 3d mak/vantage értékek.

Rainf0r3st
    A kézikönyvben az van, hogy 1066Mhz-esek vannak benne, megnéztem AIDA64-el nekem Dualban van DDR3-1333-masok (9-9-9-24).

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés