Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paler

    aktív tag

    Sziasztok !

    Szerintetek az aláírásomba szereplő lenti konfigurációt (és itt főleg a videokártyára értem) sokkal lelépi a Y510P 59-412702 ? Csak azért kérdezzem, mivel általánosságba azt olvastam hogy teljesítményben a laptopok kb. 4 évvel vannak elmaradva az asztali gépektől. Eddig a Dell 7537-se volt kiszemelve számomra, de ott kiderült hogy a i5 4200U-s végű CPU (laptopszalonos szaki mondta) épen csak hozza a i3-as M-es végű CPU teljesítményét. Igaz hogy nem elsősorban játékra kellene a gép, de azért hetente párszor 2-3 órát szoktam WOT-ni, és akkor nem szeretném ha azon idegeskednék hogy szaggat a játék (ja és nem minimum beállításon szeretnék vele játszani) :N Ez miatt bizonytalanodtam el a Dell 7537-es laptoptól, és ezért kezdek szimpatizálni a Y510p-vel.
    Bár az eladó srác inkább az olcsóbb M5400-as Lenovot ajánlotta a Dell-el szemben, de mikor utánanéztem, akkor láttam hogy abba meg csak 64 bites 740M-es videókari van, ami szerintem nem lenne elég a WOT-hoz. Pedig alapjába véve maga a gép tetszene, mind hardverileg (kivéve a videókarit), mind kinézetre és persze árba sem lenne az utolsó, mivel mind a Dell-től és az Y510p-től is olcsóbb bő 30000Ft-al (egy SSD árával).

    Előre is köszönöm a válaszotokat.
    üdv
    Paler

    [ Szerkesztve ]

    JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

  • paler

    aktív tag

    válasz marilllyo #7606 üzenetére

    Köszönöm a gyors válaszodat :R Ezek szerint nem lesz valami nagy ugrás teljesítményben a laptopra váltás :(( Pedig az asztali konfigom már kb.7- 8 éves, kivéve a videókarit. És pontosan mit is takar ez a SLI gond :F Egyébként én nem az SLI-s verziót néztem ki magamnak ;)

    JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

Új hozzászólás Aktív témák