Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metalbambi

    tag

    válasz Sefneni #9153 üzenetére

    volt 1 kis dell netbookja bnőmnek. megadta magát a vinyó, de az anyja ritka idegesítő tud lenni, uhogy inkább bevitettem vele h ne engem baszogasson -.-... (már ennyi elég is volt h felboruljon a chi-m :DDD )
    rásóztak 17900ftért 1db 500gigás vinyót, amit doboz nélkül hoztak ki a hátsó kis raktárukból...
    A vinyó működött, de 14nap üzemidő volt benne...
    visszamentem vele h ha dupla áron adnak 1 kib@szottt vinyót, akkor legalább újat adjanak, ne 1 használt szart amit más is visszavitt nekik, és ne új áron!
    ott kaffogtak, meg csapkolódtak, hogy azt tesztelték biztos a gyártók, és pont 1 tesztdarabot fogott ki...
    én meg mondtam h a 80 éves mariska nénit lehet etetni, engem nem ^^
    Amit beletettek újat, nem ismerte fel a gép. mivel természetesen az aksi árán felül szervízelési díjat is számoltak fel neki, az visszakértem, és mondtam nekik h tessék feldobni rá 1 tesztverziós windows-t (kötkedés és hiány elkerülése érdekében pendriveon készítettem 1 install sticket)
    ergó hihetetlen butának nézik az embert, lekezelőek ha nem mutatsz kellő szakmai tudást, és még amellett h lehúznak elég durván, át is akarnak b@szni...
    Vigyázni kell velük, amit 1 ennyire "színvonalas" cégnél már nem fordulhatna elő!
    Én ezért vagyok hadilábon velük. És persze hozzáteszem, h Neandervölgyi állal felfegyverkezett kedves eladó, olyan szakmai butaságokat mondott, h a kollégái sem bírták azt nézni hogy milyen butaságokat beszél...

    Furcsa, hogy az emberek meglepődnek rajta, ha ugyanolyan stílusban válaszolok, mint ahogy ők írnak :U

Új hozzászólás Aktív témák