Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    válasz kidarida #6435 üzenetére

    Leírnám az én tapasztalataimat, a notebook-al kapcsolatban. Sokan írtátok, a hűtőpadot alá. Én a legalacsonyabb hőmérsékleteket akkor kaptam, ha az egész laptopot megemeltem, a dobozában található hülyeséggel. A következő lépcsőfokot az alap állapot jelenti, amikor csak simán, minden cucc nélkül az asztalon van. Majd jön a bekapcsolt hűtőpad. Én hűtőpaddal kaptam a legmagasabb hőfokokat. A hét folyamán kipróbálok majd egy új fajta hűtőpadot, mely a laptopba nem befelé fújja a levegőt, hanem a laptop aljához fújja. Melegedés is relatív. Én sokat játszottam, mióta megvan, de nekem 82-85 foknál feljebb semmi sem melegedett. A két legmelegebb résza az ultrabay-es kártya és az i7-es processzor.

    SLI? Nekem GT755m SLI-m van jelenleg, és nagyon-nagyon szépen muzsikál. Nem volt még olyan játék, amit ne tudtam volna maxra húzva játszani vele. Az Assasin's Creed Black Flag-et a holnapi nap folyamán szerzem be (kölcsönkérem xD), a Titanfall-al és a Battlefield 4-el szeretném még tesztelni. Jelenleg MMO-kat és autós játékokat engedtem a gépre, tökéletesen teljesítette a feladatokat. :D

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák