Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozso68

    senior tag

    válasz Rotez #2366 üzenetére

    Itt sokaknak, mint nekem is, a 367183-as van, ez ssd nélkül jön ki, ja, és új széruiás. A másik linkeltben, ha jól látom, 16GB ssd van, amit felesleges pénzkidobásnak tartok rendszergyorsítónak.
    Én egy ADATA sx300-as 128GB-ost raktak bele utólag. Ez mSATA-s 6GB/sec-os. Ezen van a rendszer, a terrás vinyón az adatok, meg a torrent is oda tölt. Ezzel a második kérdésedet is megválaszoltam, a 250GB-os ssd-t gondolom a terrás vinyó helyére raknád. Szerintem felesleges. A rendszer fusson gyorsan, meg a gyakran használt játékok, alkalmazások. És ha netán az ssd kihalna, ahogy én már jártam, jól jött, hogy csak a rendszert kellett újra raknom, a HDD-n minden más megmaradt. A 250GB és 128GB ssd-k között van némi sebességbeli különbség, de ezt észre nem veszed. Az mSATA, és a SATA között már érdemben nincs difi.
    A Toshiba ssd jónak tűnik, csak a leírásában benne van, hogy nincs rá szavatosság Európában.
    Amiket én mSATA-ban 6GB/s-mal ajánlok, és nálunk is kapható: Crucial m4, Plextor m5m, ADATA sx300.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák