Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sapphi

    aktív tag

    válasz beloadjoker #1942 üzenetére

    Ha a telefon érdekel akkor nem szoftveresen hanem hardveresen van használhatatlan szinten kedve, hogy a mikrofonja meghalt így telefonálásra használhatatlan. Szoftveres hibák amik vannak az pedig ebből ered.

    A telefon összeszerelési minősége pedig a béka segge alatt van és erre is kértem garanciális ügyintézést hogy cseréljék ki például a kijelző körüli peremet ami egyszer csak szétrepedt pedig le se volt ejtve sose. A kijelző foltosodásán meg se lepődtem mert írta mindenki, hogy ez bizony ilyen és létezik. Ezen felül a hátlapról leesett a Samsung logóból az utolsó betű csak így hipp-hopp.

    A HTC Desire telefonom a mai napig kitűnő állapotba van pedig az már 3 éves lesz. (Pedig azt még ejtettem is le párszor, de alig látszik rajta.)

    Sajnos én csalódtam a Samsungban és amint lejár a hűségidőm rá megy a levesbe és térek vissza a HTC-hez.

    Az meg hogy egy szoftvert cserélsz, ha csak nem húzom fel a procit és nem kényszerítem arra hogy a hardver tönkremenjen semmi baja se lesz.

Új hozzászólás Aktív témák