Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci468

    csendes tag

    Sziasztok! én már voltam itt ezen az oldalon, egy korábbi problémával (az SLI nem működött rendesen, sokszor fagyott le a számítógép, még internetezés közben is), de ez a probléma a win8 telepítése után valahogy eltűnt :D. De viszont most 2 másik problémám is van, az egyik hogy a laptop mostanában sokszor mikor töltőre van dugva tölt, de mindig az adott az %-ot mutatja és nem megy feljebb. A másik problémám meg hogy egy 10, 15 perc játék után néha vannak 1-2 másodperces laggok amiket nem tudok hovátenni és volt olyan is hogy elég sok ideig nem válaszolt a gép (általában a BF3-nál fordul elő, általában a multiplayernél, de másik játéknál is csinált már ilyet). Az utolsó problémámra szerintetek a túlmelegedés lenne a válasz vagy a memória lenne kevés? (4 gb ram van benne) És szerintetek megérné visszavinni garanciával a sorozatos problémákra hivatkozva?
    Köszönöm szépen a mi előbbi válaszokat! :) Remélem tudtok nekem segíteni, mert szerintem ez nem normális hogy tök sokszor megáll pár másodpercre.

Új hozzászólás Aktív témák