Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Defterdar

    csendes tag

    Sziasztok! Szeretném a segítségetek kérni. Első problémám a géppel a következő: feltettem a win 8.1-et, ehhez ugye frissítettem a 2. vga biosát a hivatalos lenovo oldaláról. Elképzelhető hogy ez váltotta ki a problémát? Mert ezek után kicsivel a gép besokallt, és egyszerűen lefagyott, újraindítás után rendben volt minden, de egy idő után megint megállt minden, majd fogadott egy critical process died, illetve egy kernel data inpage error egy újabb újraindítás alkalmával. Ez kedvemet vette a 8.1 es wintől, és hirtelen felindulásból visszaraktam a win7-et de szomorúan tapasztalom, hogy ugyan a kék képernyő már nem fogad, ellenben 20-30 perces használatát után teljesen megáll a gép, és csak egy reset segít a helyzeten. Bekapcsolás után sokszor nem ismeri fel a wifiket, tehát nem lát egyetlen kapcsolatot sem, és az asztalon egy sima jobb klikkre 10-15 mp-et kell várni. Találkoztatok-e már hasonló problémával esetleg más gépeknél, illetve, hogy ezt kiválthatta-e a 2. vga biosának updatje?

    Szerk: kipróbáltam azóta 3 oprendszert, de ez a belassul, megáll minden sajnos mindegyiknél meg van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák