Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Balázzs #6141 üzenetére

    Hát....a Sony szervize az Frankfurtban van. Ha valami gondod van a gépeddel...a szokásos pick up and return szolgáltatás van. A diszpécser állítása szerint...a gépekben az alkatrészeket gépek cserélik ki, hogy az emberi hibát kizárhassák(...ezt én nem tudom) de azt viszont igen..., hogy pl. nekem olyan hibám volt vele, hogy bontotta a netet....ezzel egyidőben belassult a gép...a vinyó használata felkúszott maxra....az egér elkezdett szaggatva mozogni....meg a ventik is felbúgtak.. Ezt levideóztam nekik és úgy küldtem el a gépet. Egy hét múlva megjött...új vinyóval, coolerrel, gpu-val és hálókártyával...meg sem próbálták kideríteni, hogy végül is mi a baj...cseréltek szó nélkül benne mindent és a 7. napon a kezembe volt a laptop. Ez Frankfurt!!!!

    Na most ez Magyarországon úgy működik, hogy 3x hazaküldik a laptopot, hogy használj eredeti oprendszert mert azért szar! Ha meg mégis megjavítják, akkor úgy kukáznak hozzá alkatrészt...és csak imádkozhatsz, hogy nem karistolják össze a fedlapot...plusz az 5+2 napos fordulást sem nagyon tudják tartani:(

    Szerk: Ja nem ezt kérdezted...sorry.! Valaki múltkor belinkelt egy egész klafa kis Acert...nem tudom már a típusát de az úgy megtetszett...Hasonló config de egy kártyával....és néztem tesztet róla a gpu/cpu 85 fokon megáll

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák