Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sapphi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Most volt az én gépem is szervizbe. Nálam a videokártyává van gond. Visszaküldtem garanciába bár nem a Lenovohoz, hanem ahonnan vettem. Bevizsgálták majd visszaküldték a gépet, hogy nincs semmi baja.

    Már taglaltam mi volt a baja egy előző bejegyzésemben.

    Feltették a 306-os drivert (ez van a Lenovo oldalán is) és ezzel tényleg nem fagy ki a gép, viszont ha elindítóm a World of Warcraft nevezetű játékot Windows módban (ugye ilyenkor egy ablakbaj játszható) és mellé még a böngésző és még elindítok egy HD filmet villan egyet a képernyő és kiírja, hogy a driver leállt de helyre lett állítva és a böngészőbe a kép elsötétül és csak ha újraindítom áll helyre.

    Persze ezt bizonyos időnként csinálja.

    Nem tudjátok, hogy tudnám letesztelni mind a két VGA-t külön külön valami progival ami logol is és ha hiba lép fel azt lelogolja, hogy mi?

    Mert ez így nevetséges és ha visszaküldöm megint visszaküldik, hogy nincs semmi baja mert lefuttatnak valami benchmarkot és ott tényleg nem jön elő ez a fajta probléma.

    Hozzátenném a Mafia II 1366-os felbontás mellet mediumra állítva olyan, mintha akadna, ha be van kapcsolva az SLI... Ami úgy érzem nagyon nem normális. Ha meg kikapcsolom az SLI-t felthetem full HD-ra meg a grafikát is feljebb nyomhatom és messze jobban fut...

    Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák