Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • progorp

    csendes tag

    válasz #72172032 #4673 üzenetére

    - Van akkor különbség, hogy érdemes legyen a 755-ös verziót venni?
    Nagy kulonbseg nyilvan nincsen, de jateka valogatja. Pl. Crysis 3-nal 25%-kal magasabb FPS-t irnak, de Bioshock Infinity-nel 60%-kal magasabbat. Nyilvan sok jateknal meg ennel joval kisebb a kulonbseg, ha van egyaltalan, am azokat nem emeltek ki. (lasd: [link]). Nekem pl. egy huszast megert volna, hogy GT755 SLI-t vegyek, de mivel sehol sem talaltam, vegul lemondtam rola. Aztan egy veletlen folytan megis lett egy GT755 SLI-vel szerelt notebookom.
    - 8 giga ram elég vagy azért kell a 16?
    Szerintem boven eleg. En 16 gigaval kertem, de meg semmivel sem sikerult 8 giga kozelebe sem tornasznom a memoria hasznalatot. Am en hosszutavra terveztem a geppel, es utolag nem akartam mar belenyulkalni, mert akkor ujra kellenek a torture test-ek, stb.
    - A 755-ös verzió van valakinek? Ha igen nyilatkozzon, hogy a WIFI-t cserélték-e jobbra.
    Ebben Intel Centrino Wireless N-2230 van, szerintem a GT750-el szereltekben is ez van. Nem olvastam vissza, hogy pontosan mire panaszkodtak masok, de nekem nem jelentkezett idaig semmi problema.

Új hozzászólás Aktív témák