Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lek-lee

    csendes tag

    válasz Lek-lee #3775 üzenetére

    Sziasztok!
    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
    Sikerült is elindítani végre a dolgokat, viszont már nagyon fáradt voltam és elrontottam valami, azt szeretném megkérdezni, hogy helyre lehet-e hozni? Nagyon reménykedem benne, hogy igen!
    Szóval amikor a partíciókat kérdezte, hogy hova telepítem (volt kettő 1. 1 Terrás és egy 8 Gigás), akkor azt írta ki, hogy egyik partícióra sem lehet feltelepíteni a windows 8-at. És formatálni nem lehetett, mert ki volt szürkülve az ikonja, én meg fáradt voltam már és véletlenül kitöröltem a 8 Gigás particiót.
    Utána megijedtem, és próbáltam visszacsinálni, az egy terrásból az új ikonra kattintva próbáltam egy másik 8 gigásat csinálni, létre is hozta, de akkor az már nem logikai típusú volt, mint eredetileg.
    Ezért megint töröltem, és megpróbáltam ismét újat csinálni az 1 terrásból, de csak egy az egybe, hátha magától kiadja a 8 gigásat, de nem, hanem egy pár ilyen pár száz megás particiókat hozott létre.
    Szóval a kérdés, hogy meg lehet csinálni, visszaállítani az eredetit felállást?
    Tudom jó nagy hülye voltam, de ismételten nagyon szépen megköszönném a segítségeket!
    További szép napot mindenkinek!
    Üdv.:
    Lekly Dániel

Új hozzászólás Aktív témák