Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imike79

    tag

    Sziasztok! Egy Y510p 750M sli géppel kapcsolatban szeretnék érdeklődni Tőletek. Járt-e már esetleg valaki úgy, hogy játék közben egyszer csak kikapcsolt a gép, és vége. A tápegység "cicereg", és nem kapcsol be. Ha kiveszem az ultrabay kártyát, működik a gép. (uhh, ezt gyorsan lekopogom). Folyamatosan figyelem a hőfokokat játék közben afterburner-el, szóval 1000%, hogy nem melegedett. Épp Assettoztam, szóval 80 fok körül volt mindkét kártya. Tudnátok segíteni, hogy most akkor kuka a kártya? Ha igen, még éppen beleférnék a garanciába, szeptember elejéig érvényes. Viszont aug.21.-ig külföldön vagyok, utána tudnám csak elvinni, és szerintetek ha bevinném Szegedre a Laptopszalonhoz, hogy állnának hozzám, hogy kb csak 2 hét van a gariból+ látszik a csavarokon, hogy szedtem már le a hátlapot( szoktam azért takarítani is, ezért se értem), és kicseréltem a vinyót egy ssd-re. Viszont azt a vinyót amivel vettem, már nem tudom visszarakni, mert az is megadta magát még anno, azért jött az ssd, csak akkor kellett nagyon a gép, és nem foglalkoztam a garanciával. Uhh, bocs, ha kicsit sok volt egyszerre, de köszönök szépen minden választ előre is!

Új hozzászólás Aktív témák