Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szenes20

    csendes tag

    Sziasztok! Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek! Kettő hete csatlakoztam a Lenovót használók táborába, azóta a következő bővítésekre került sor: kapott 2x8GB HyperX Ramot és egy 256GB-os Adata M.2-es SSD-t. Mindenképp Windows 7-et szeretnék telepíteni az SSD-re, ODD híján USB telepítővel próbálkozom ám a hardverösszetevők vizsgálatát követően illesztő problémába ütközöm és megáll a telepítő, tallózás opciót felkínál, de nem tudom, mi az, amire szükség van, nem részletezi. HDD-n lévő 8.1 alól sikerült az Adatára varázsolni az OS-t, menüben választható, hogy mely rendszert szeretném indítani, ám a 7 nem bootol be a 8.1 nélkül, ezt a lemezt csak háttértárként szeretném üzemeltetni. Néztem NGFF adaptert, hogy másik gépben feltelepíteni és úgy beletenni a 700-ba, de csak emiatt sokallom annak az árát. BIOS lett még frissítve, 30-as végződésű verzióra. Remélem elmondtam mindent, amire eddig jutottam. Tudnátok javasolni valami megoldást a problémára? Köszönöm szépen! Üdv, Szenes :F

    -Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

Új hozzászólás Aktív témák