Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jok3r1985

    tag

    válasz Tachion86 #1304 üzenetére

    van egy kis ív a fedlapban szerintem a tiéd is olyan, de pont erről beszélek, észre sem vennéd ha valaki nem figyelmeztet rá és boldogan használnád, de valaki szólt onnantól kezdve zavar, pedig lehet, hogy nem véletlen ilyen...
    a hangszórót meg állandóan használom, játék, filmek, zene és soha egy hibás hangot nem adott ki, sőt soha nem hallottam ilyen jót laptoptól, de ha elkezdeném az adott nem tudom mekkora frekvenciával tesztelni akkor biztos nálam is rezegne a bekapcs gomb. akit ez ennyire zavar küldje vissza a szervizbe, várjon egy hónapot és kapja vissza boldogan ugyanúgy vagy karcosan, áldásom rá...

    attól hogy valami drága még nem jelenti azt hogy olyan lesz mint amilyet megálmodtál, ha nem tetszik kérd vissza a pénzed, de nem az a megoldás, hogy 200 poszton keresztül a nüansznyi hibákat elemezzük, hogy aki épp ilyen gépen gondolkodik elolvassa és esze ágában ne legyen megvenni, miközben jól járna vele. az ilyen technikai dolgokra ott van a lenovo support fórum, persze ide is jó leírni ha valami gond van, de tényleg úgy néz ki ha visszaolvasol, hogy mekkora egy xar ez a gép pedig nem az :N

    a ferrari pedig valós példa volt, tele vannak hibákkal pedig ott még két 0-át hozzá tehetsz a laptop árához

Új hozzászólás Aktív témák