Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krt-823

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy Y510P-m, aminek az 1 TB-os vinyóját teljesen legyalultam, mert a Windows8.1-em sokszor összeomlott és gondoltam ez hátha segít. (még egy HDD regeneratort is végigpörgettem rajta, win alatt talált hibát, amit javított, de dos alatt nem) Újrahúztam UEFI boottal, kialakítottam a két partíciót (kb 160GB a rendszer és 780 az adta) és mikor végeztem átraktam a vinyót egy másik gépbe, ahonnan visszamásoltam rá mindent (kb 600Gb). A meglepetés akkor érkezett, mikor visszatettem a laptopba. Az adat partíción jelezte, hogy a 775,2GB-ből 760,8GB szabad :Y Nem volt időm foglalkozni vele pár napig, de tegnap észrevettem, hogy az egyik mappa (progik) tartalma megjelent, majd láttam, hogy a 775,2GB-ből már csak 180GB hely van szabadon. Viszont a többi könyvtárat továbbra sem látom. Ma bekapcsoltam és a progik mappa tartalma megint eltűnt. Mielőtt átraktam másik gépbe másoltam rá egy-két dolgot pendriveról, azok megvannak, de a többi minden eltűnt. Az adatok nem érdekelnek, az eredeti gépen még megvannak, de érdekelne, hogy ez mitől lehet??? Ha újra húzom a gépet, mi a garancia, hogy nem lesz megint gond? Tesztelni kellene esetleg a vinyót? Mivel érdemes?

    Esetleg van valakinek ötlete?
    Ha kell még további infó szóljatok és mondom, küldök, stb.

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák