Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bendikeee11

    tag

    Sziasztok! Tulajdonosa vagyok egy Y510p-nek már lassan másfél éve, lenne egy pár kérdésem felétek, mivel elég érdekesnek tartom ezeket a szituációkat.
    Sokszor bekapcsolva hagyom a laptopot, van mikor egész nap, valahova el kell ugranom és nem kapcsolom ki. Mikor kb 3-4 óra múlva visszaérek és használnám tovább a gépet, bárhova kattintok az asztalon, vagy a start gombra, befagy a kép és csak a kurzor töltő ikonja pörög, minden más teljesen lefagy. Többször is előfordult már ez az eset, és nem tudom hova tenni. Mintha a vinyót teljesen leállítaná és utána nem használja. Fokozatosan fagy be minden. A gépet nem hibernálom, csak egyszerűen kikapcsolom a képernyő világítását.

    A másik betegség még csak ma jött elő elsőnek (remélem többet nem fog), teljes fekete képernyő fogadott egy explorer.exe-s hibaüzenettel. A képet itt nézhetitek meg. -> Link
    Az ok-ra kattintás után még vagy 5x bejött ez a hibaüzenet, majd az egész gép mintha csökkentett módba került volna.

    Megjegyzem, ezek a problémák egyszer sem fordultak elő használat közben, mindig mikor úgy hagytam a gépet magába.

    Előre köszönöm a segítséget, és Kellemes húsvéti ünnepet kívánok mindenkinek! :R

    Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

Új hozzászólás Aktív témák