Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    válasz csoresz2 #11357 üzenetére

    1: Nekem a LSZ-el csak pozitív tapasztalatom van, nem egy notit vásároltam náluk. Az y510p-s mizéria pedig gyártói specifikációs balfaszság volt. :) Németországon ugyan ez ment, bolttól függetlenül.

    2: Minden egyes Lenovo y50-70 GTX 860m 4 és 2GB-os verzió egyaránt MAXWELL lapkával vannak szerelve. Ez hivatalos közlemény, és még sehol nem találkoztam olyannal, akinek kepleres VGA lett volna a notijában.
    Ez a cikk vicc! Látszik az állítólagosan Kepler VGA-snak beállított változat is MAxwell-es (GPU-Z-nél a chip: GM107 és nem GK107), az órajel különbségek pedig a driver miatt látszik alacsonyabbnak. A "már Maxwell-es"-es változatnál igazából semmi nem történt, csak egy driver frissítés. Ez leszűrhető az FPS számokból is, ahol alíg vannak eltérések, mondhatni mérési hibának is.

    Verdikt: minden Lenovo y50-ben Maxwell-es GTX860m van, mindegy, hogy 2/4GB-os.
    A Lenovo y510p-nél pedig a gyártó volt a balfék, csak emiatt kár lenne leírni a LSZ-t. Vegyél a DigiPrimetól, és akkor szenvedj majd az import garival.

    szerk: Ráadásul az Update-es teszt már i7-es proci volt az i5 helyett, így ez is okozhatta a bizonyos eltéréseket.

    [ Szerkesztve ]

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák