Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balazs255

    újonc

    válasz lumpen #11043 üzenetére

    Szia!
    Egy y500-as géppel van tapasztalatom, már több, mint 2 éves, egyetemistaként vettem, 3D tervező alkalmazások futnak rajta, na meg elég sok játék :) A tapasztalatom az, hogy a mostani új játékokban is helytáll, ha ki tudsz egyezni egy minimális grafikai butítással (1920x1080, a GT650M SLI konfiggal). Az én gépem szerencsére gyakorlatilag hibamentesen működik, most fog megtörténni rajta egy komolyabb takarítás+ újrapasztázás, szigorúan gari lejárta után. A GT650M-mel szerelt gépek nem melegszenek túlzottan, hosszabb játék alatt persze dolgoznak a ventik, de teszi a dolgát a cucc. A korai szériák gyengéje volt a touchpad, de az enyém, ami 2012 decemberben érkezett Mo.-ra már a javított verzió szerencsére, de egy használt gép esetén ezt gyorsan le tudod csekkolni. Az egyetlen hiányossága számomra a gépnek az átlagnál gyengébb wifi kártya, de ezt betudtam a full aluminium burkolatnak, és csak gyenge hálózatok esetén érződik. Összességében egy nagyon jól összerakott masina, a billentyűzet, a hangszórók is nagyon jó, a kijelző pedig gyönyörű :)
    Remélem tudtam segíteni :)

    Lenovo y500, HyperX Cloud, Logitech G100

Új hozzászólás Aktív témák