Hirdetés

Aktív témák

  • asdfjkléhiba

    csendes tag

    Üdv!

    Az a problémám lépett fel, hogy egyik napról a másikra "elromlott" a billentyűzetem.
    Az asdf jklé és Fn billentyűk nem működnek. Semmiféle ütés vagy egyéb trauma nem érte a laptopot, sem a billentyűzetet. (Egyébként alig 2 hónapos laptopról van szó). Órákig keresgéltem interneten, hogy mi lehet a probléma forrása, de mindenhol csak elkoszolódást meg hasonlókat írnak. Több (angol nyelvű) fórumon is találkoztam a problémával szóval kicsinek tartom az esélyét, hogy pont mindenkinél ugyanezek a billentyűk koszolódtak el... Azt gyanítom, hogy valami elnyomódott (isten tudja, hogy miként, de ez tűnik a leglogikusabbnak) és a tanácsotokra lenne szükségem, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a problémát.

    A gépet már újratelepítettem, drivereket is. Szétszedni nem akarom, de szervízbe vinni sem egy ilyen hülyeség miatt, mert biztos vagyok benne, hogy valami egyszerű baja van csak én nem értek hozzá.

    Remélem tudtok segíteni mert ezt a néhány sort is szenvedés volt leírni képernyő-billentyűzettel.

    http://en.kioskea.net/forum/affich-342405-home-keys-asdfjkl-locked Itt írnak valami beragadó billentyűs dolgot de nem igazán értem.

    Előre is köszönöm a segítséget!

Aktív témák