Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Tigerclaw #2170 üzenetére

    "Ha a légtisztító, nem szedi ki a szállópor-t, akkor mit szed ki?"
    Ha a szállópor alatt azt érted amit látsz a napfényben megcsillanni, meg a polcokon és a földön leülni, és gyakran kell miatta porszívózni és törölgetni - na az ellen nem az igazi. Nézz utána a PM10 és PM2.5 fogalmaknak :)

    "A Xiaomi számozásából nem jövök ki."
    Sorban 2, 2S, Pro, (van Max is ha jól tudom Kínában), 2H, 3/3H amit ha jól értek, a kettő tök ugyanaz csak a 3H a nemzetközi változat (ezt valaki megerősíthetné).

    Mindenesetre vedd a 3H-t, az a legfrissebb modell, van itthon is, olcsón, garival, újonnan :) Azt vedd figyelembe, hogy gyárilag a 3H-hoz a szürke szűrőt adják, az H13, de a szénszűrő nem cserélhető, tehát ha az megtelik, onnantól "büdös" lesz a levegő amit kifúj. Viszont feltételezem hogy visszamenőleg kompatibilis a régi szűrőkkel is, én évek óta a zöldet használom (mármint nem ugyanazt :P ;]) , ha megtelik a szénszűrője, kidobom, és a (H)EPA szűrő részt még hetekig tudom használni. (az H11-es)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák