Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz ayo #58629 üzenetére

    Gondolom lesz belőle zöld is majd, eddig alig volt készletben. Addig meg marad ami most van... :) Szerintem nem lenne rossz 1x2-ből sem (akár a lyukakba is mehet a "szokásos" díszítés :D), főleg ha nem ragaszkodsz az eredetihez. Ha tényleg hozzányúltál máshol is én kíváncsi lennék rá. :)

    Nálam is terv volt hogy rákeresek BL-en én is de még lusta voltam csak a villamost kigyűjteni.
    Átalakításra utána meg vmi alternatív hajtás lenne érdekes, most nézelődök mit lehetne kihozni kisebb méretben, nyilván a Legótól kicsit elrugaszkodva.

    Az állomás nekünk már megvan, de még dobozban. Anno megnéztük az építésit és jó része nagyon bejött, az épület se rossz, a busz kifejezetten jól sikerült szvsz. Nincs tapasztalatom, csak 1-2 másikat néztünk meg de nekem ez jobban egyben van mint a korábbiak. Úgyhogy amikor volt vmi ajándék és amúgy meg kezdett készletről elfogyni akkor berendeltem 30k+ajival.

    A régi cuccok szortírozása viszont megállt, és még új elemrendelés is kéne, BL, S@H-on még gondolkodok az ajándékok miatt, talán onnan is lesz még egy marék cucc. Szóval a többi építés, pl. saját állomás még várat magára. Majd a szünetben talán...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák