Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Ma jártam egyik tescoban, ki volt állítva egy rakás tv. Köztük Panasonic G30 is ott figyelt. Egy HD-s reklámanyag ment mindegyiken, kb negyed órán át nézegettem őket és igazából nagyon minimális különbségeket lehetett látni a G30 és egy olcsóbb LCD között. Volt ott egy Philips, meg nem mondom mi, de annak nagyon gáz képe volt, persze beállítás függő is. Ami meglepett, hogy egy 64ezer jó magyar forintos Technika is ott állt, ugyanaz ment rajta is és egyszerűen nem láttam különbséget ez és a környékén álló 3db másik 32-es között (LG, Pana, Samu). Barátnőmet is odahívtam, hogy mondja meg melyiknek a legszebb a képe szerinte és azt mondta, hogy nem lát különbséget. Persze egy fullhd-nél ez biztos nincs így, de azért meglepett, hogy ilyen kicsi eltérések vannak. Betekintési szögeket is néztem, ott azért már voltak elég komoly eltérések, de ez a Technika bőven a középmezőnyben volt. 1-2 LG modell viszont botrányosan szerepelt. El is gondolkodtam ezen a Technika-n, aztán mégse ugrottam bele, lehet kicsomagolom a 42" LG-t és visszateszem, adok neki még egy esélyt.

Aktív témák