Hirdetés

Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz schmidtgabi #13793 üzenetére

    Szia!
    Nekem LX900 van 40 coll méretben.
    Crosstalk: van olyan film, amelyiknél látom és zavar, van olyan, amelyiknél meg nem látom ( Pl Avatar ez utóbbi csoportba tartozik ), nem biztos, hogy ez tv függő, de létezik a jelenség.
    PS3 játék: mostanában Uncharted 3-at próbáltam 3D-be, de azon kívül, hogy van mélység, eléggé szörnyű, inkább 2D-ben tolom. Szerintem PS3 játékok még nem igazán vannak erre jól felkészítve, vagy csak az a néhány ilyen, nem tudom.
    Viszont, ha LG lefelezi a felbontást, akkor egy 720p-s játéknak milyen lesz a felbontása??? Főleg, egy ekkora méretű tv-n....Amúgy én láttam passzív szemüveges LG-t ( típusát nem tudom ), de ott az LG demo video, melyen virágszirmok vagy mik peregnek a képernyő előtt, hát ott olyan kettős látásom volt, hogy csak na! És 3 helyen is néztem ezt a videót LG-n és a crosstalk ott volt, amúgy meg közelebbről nézve ilyen nagy kijelzőt, sajnos pixeleket is tudtam volna számolni.
    Szóval, én a Sony-nak adok +1 pontot.

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Aktív témák