Hirdetés

Aktív témák

  • haraihajnal

    csendes tag

    válasz BBéci #13572 üzenetére

    Én az árukeresőben találtam rájuk,és ott hasonlítottam a 4 tv össze,ma már a 40c6510 nem található,a 32c6510 a Plázamarket és a Mobilix kínálja és mind a kettőre a full hd van írva.Az,hogy a 2 tv készülék új vagy nem, nem tudom,és azt sem tudom,hogy a full hd valós paraméter vagy nem.De hogyha meg kérdezted, elképzelhető,hogy nem felel meg a valóságnak.Azt már eldöntöttem,hogy a MM-ban fogom meg venni a készülékemet,mert utálom azt,ha hülyének és átverhetőnek néznek.Igaz,hogy az ár, az más náluk, magasabb,de egy biztos,ha reklamációra kerül a sor akkor nem kell vakarnom a fejemet,hogy hogyan is tudjam érvényesíteni azt.Az érdekes,hogy a német idealo.de webáruházban is meg találhatóak ezek a tv.Akkor ők is átverik a jó népet!És hogyha nem csal az emlékezetem akkor a samsung márka oldalán is full hd van feltüntetve.Akkor ki hazudik, a gyártó vagy a kereskedő?Nem rég rákérdeztem az egyik ilyen webáruház kereskedőnél,hogy hogy van az,hogy X kereskedőnél van az XY kereskedőnél már nincs,válasza,hogy ők sokat rendeltek belőle és ezért van még raktáron.Most mondja meg nekem valaki,hogy nekem mint vevőnek miért kell ennyire körültekintőnek lennem és azzal foglalkoznom,hogy most átvertek vagy nem?Hülye kérdés,nincs rá válasz.Tudom ilyen világot élünk!

    Hajnalka

Aktív témák