Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ITHero.hu

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő a problémám:

    Van egy Samsung LE40S62B lcd TV-m és egy Fujitsu-Siemens AMILO Pi 2530 típusú laptopom... A kettőt össze tudom kötni, de van egy "kis" probléma!!!
    Mégpedig, hogy a laptopon található DVI kimenet a gyártó szerint alkalmatlan arra, hogy átvigye a HD jelet (viccnek tartom...) ezért csak a D-SUB megoldás marad!
    Ezzel sem lenne semmi probléma, mert egye kutya, akkor D-SUB...
    Ott kezdődik a gond, hogy AKÁRMILYEN kábellel is próbálkozom, az 1360x768 CSAK és KIZÁRÓLAG!!! olyan kábellel megy át, ami 15 pines és mindkét végén van ferrit gyűrű...
    Van is ilyen kábelem, és működik is szépen, DE!!! A kábel elég rövid, így elég kényelmetlen az elhelyezés...
    Szeretnék hosszabbat...
    Viszont nem találok sehol ilyen kábelt! :(
    A sok bolti okoskodó rámtukmált már annyi kábelt, hogy még a szomszéd is azzal tereget lassan... :(
    Próbáltam már 14 tűsből a legjobb minőséget is, próbáltam 15 tűsből olyat, amin csak 1 ferrit gyűrű van, most legutóbb egy zseni rámsózótt egy 10 méteres olyan kábelt, aminek igaz mindkét végén van gyűrű, viszont csak 14 tűs és csodák csodájára ezzel sem megy!!! :(
    Nem tudom, hogy mi lehet a gond, illetve lövésem sincs, hogy miért pont a 15 tűs, 2 ferrites megoldás vált csak be...

    Valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez?

    Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák