Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Ma voltam feleves vizsgalaton, Sasszem klinika, PRK, ezek az eddigi eredmenyeim:

    +------+-------+-------+-------------+-------------+--------+--------+--------+-------+-------+-------+-------+-------+
    | Szem | Shp | Cyl | Nyers visus | Szemuveggel | 1. nap | 1. het | 2. het | 1. ho | 2. ho | 3. ho | 4. ho | 6. ho |
    +------+-------+-------+-------------+-------------+--------+--------+--------+-------+-------+-------+-------+-------+
    | Jobb | -1,50 | -2,25 | 0,20 | 0,65 | 0,60 | 0,55 | 0,95 | 1,20 | 1,15 | 1,00 | 1,20 | 1,25 |
    +------+-------+-------+-------------+-------------+--------+--------+--------+-------+-------+-------+-------+-------+
    | Bal | -2,75 | -4,25 | 0,10 | 0,65 | 0,40 | 1,00 | 0,95 | 1,20 | 1,20 | 1,25 | 1,25 | 1,25 |
    +------+-------+-------+-------------+-------------+--------+--------+--------+-------+-------+-------+-------+-------+

    Ami ma a legmeglepobb volt, hogy szinte 0 fokuszalassal, kb. azonnal el tudtam olvasni mindket szememmel az 1,25-os sort, eddig ilyen soha nem volt, mindig kellett par masodperc fokuszalas, ha sikerult is.
    Ket szemmel pedig a 160%-is megvolt, szinten kb. azonnal, hunyorgas nelkul, en is nagyon megvoltam lepodve, de a doki neni is. :)
    Mondjuk most delelott kellett mennem, az is szamit, mivel sokkal kevesebbet ultem elotte gep elott,
    Azert kivancsi leszek az 1 evesre visszajon-e valami a cylinderbol.

Új hozzászólás Aktív témák