Hirdetés

Aktív témák

  • KisMagyar321

    csendes tag

    Sziasztok. :)

    A segítségeteket szeretném kérni, adott a laptopom ASUS M51A :
    Processzor típus: Intel Core 2 Duo
    Processzor jellemzők: T6400 (2M L2cache, 800MHz FSB) 2.0GHz
    Memória: 4GB (2x2GB) DDR2 800 MHz SDRAM, max. 4GB
    Merevlemez: 320GB 2.5" 9.5mm SATA 5400rpm
    Kijelző méret, felbontás: 15,4" WXGA
    Kijelző leírás: Color-Shine (Glare-type), 1280*800
    Optikai meghajtó: DVD Super Multi író
    Chipkészlet: Mobile Intel® GM45 Express Chipset +ICH9M
    Videovezérlő: Intel® GMA X4500HD (GM45)
    Akkumulátor, üzemidő: 6 cella, 4800mAh
    Billentyűzet: 340mm széles, numerikus gombokkal, 19mm teljes méretű 88 gombosMS Windows funkcióbillentyűkkel, 5 gyorsgomb: Touchpad Lock,Internet access,Splendid, Power4Gear eXtreme,Express Gate
    Audio: Azalia audio chip, 3D effect & full duplex, beépített hangszóró és mikrofon, 1 x Microphone-in jack, 1 x Headphone-out jack (S/PDIF)
    Bővítőhelyek: 8-in-1 kártyaolvasó: SD,MMC,MS,MS-Pro,mini SD w/ adapter,MS-Duo,MS-Pro Duo, 1 x Express card
    Portok: 1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin, 4 x USB 2.0 port, 1 x IEEE 1394 port, 1 x HDMI, 1 x E-SATA
    Kommunikáció: fax/modem, 10/100/1000 Base T LAN, Intel® WiMAX/WiFi Link 5100
    Méret, súly: 36.5 x 26.9 x 2.8 - 4.0 cm (W x D x H), 2.95 kg
    Egyéb szolgáltatások: 1.3 Mega Pixel forgatható webkamera
    Operációs rendszer: Nincs
    Lokalizáció (billentyűzet és op. rendszer nyelve): magyar
    Garancia: 2 év

    Na már most szeretném újra telepíteni, de Win 7 van rajta így nem tudom elindítani az xp telepítőt próbáltam xp alatt de nem ment. Próbáltam pendrive-ról be bootolva ujra telepíteni, "Indítsam ujra a rendszert és válasszak új boot sectort.", próbáltam cd-ről többet is kiírtam vagy "cannot boot from cd - code :5" vagy az előző "....új boot sector...".
    Eddig elbírta a Win 7-et az elmúlt három évben most nem tudom mi történt vele talán az egyik memóriával van gáz. Nagyon megköszönném ha segítenétek. Lassan 3 hónapja próbálkozom de semmi.

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz KisMagyar321 #1 üzenetére

    Üdv!

    A kérdésed a Windows 7 /Olvasd el a 0. hozzászólást!/ Warez tilos! topicban tedd fel.
    Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák