Hirdetés

Aktív témák

  • gege32

    csendes tag

    Sziasztok!

    A minap egy olyan problémába ütköztem, hogy egy HP G27 laptopnak az eszközkezelő szerint a beépített generic PnP monitora nem az ATI Radeon 5470es kártyához, hanem egy másik integrált belső videókártyához van csatlakoztatva. (bővebben a képen)

    Amit nem teljesen értek, hogy a belső monitort miért arra a harwarre kötnének? Jelenleg egy 64bites win7 van rajta. Többszöri rendszer újratelepítés, illetve driver frissítések/letöltések megvoltak. Mind a HP, mind az ati oldaláról letöltögettem a drivereket, próbáltam manuálisan külön file-ból a drivert feltenni, ez sem segített.

    BIOSban nincs túl sok beállítási lehetőség, illetve próbáltam eszközkezelőben az integrált kártyát letiltani, ez sem segített.
    Másik oprendszerrel még nem próbálkoztam, illetve hogy az enyém előtti telepítésen ez működött-e vagy nem, azt nem tudom, mert nem én használom a gépet.

    Köszi előre is a válaszokat!
    Üdv

    ***

    Próbáld meg itt hátha tudnak segíteni [link]

    [ Módosította: koxx ]

  • BigManus

    addikt

    válasz gege32 #1 üzenetére

    Szia!

    Mivel új vagy, leírom, hogy a problémádnak először keress egy megfelelő topikot és ott tedd fel a kérdésed.
    Ha mindenki nyit a gondjainak egyet, csak a káosz lesz.
    Másrészről ha valakinek hasonló a problémája, az adott topikban meg tudja keresni a keresővel.
    Ezt a topikot valószínűleg zárni fogják.

    Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

Aktív témák