Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PALEDOG

    kezdő

    Először én is az 543xp be futottam bele. De nem jó az irány. Partner P360s forgattyusháza és hengere, lendkerék, gyújtás, olajzás és kuplung egyezik a gz400-al. Más semmi de nekem ennyi elég volt. Érdekes, hogy alig pár alkatrész kellett volna még a partnerre és az x-torq funkció is működik. Gondolom úgy már erősebb konkurencia lett volna házon belül. Komatsu Zama C1Q karbit használ. Spec kilinccsel ami a strato szelepet működteti. De ezek is rendelhetők. Most már nincs az a csavar amire nincs hozzá alternatívám. :DD
    A múltkor volt ömlesztett áru jofogáson csak egybe az összes. Egy kupac szemét gép, benne két gz400. Kb 5000 Ft ra jött ki darabja. De nem akartam miattuk egy utánfutó szemetet megvenni. Beszéltem a hirdetővel, hogy engem mi érdekel külön a csomagból ha lehet. Vérszemet kapott és olyan árat mondott amiért működő gépet hírdetnek. Így meghiúsult az üzlet. Most figyelek pár hete egy G621avs-t. 2005 Tankolatlan állapot. 115 ért. És egy alig használtat 100 ért. Jövő héten ha le tudnám bótolni hihetetlen boldog lennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák