Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nedzsef

    újonc

    válasz Butcher82 #55 üzenetére

    Öregem saját magadnak mondasz ellent..Az hogy az oleo saját márkás terméket csinált egy utolsó csavarig kínai termékből az csak azt jelent ,hogy ebből a nagy tortából ők is akartak egy szeletet. Kíváncsi vagyok ha bármi elromlik kapsz e hozzá olasz alkatrészt...Ettöl ez a gép még nem jobb a fuxinál,max az olyanok szemében akik valamiféle trendet próbálnak követni vagy olyat ami hasonlít arra.....Fűrészmániás srácok is teljes válbedobással oloeo pártiak,érdekes hogy mégis a fuxit tuningolják,és egy videóban szépen el is verik vele az 562 xp-t.Sörödet meg traktáld a legkedvesebb családtagodra.Az hogy a te géped mikor romlik el azt pont le...om,vedd már észre magad nem te vagy a gépkezelők csúcsa és a géped se tartozik oda.Az hogy te mennyit használod a gépet és én mennyit azt nem lehet egy napon említeni.Az eredeti témához amiből ez a beszélgetés ki indult értékelhetőt még nem tudtál hozzátenni.Nem is értem miért tereled a kínaizás irányába ezt a témát,mikor ez csak eredetileg pár szó erejéig lett érintve.Amikor egy alja gép és egy gyenge felhasználó párosul na ott a gép elég hamar bedobja a kulcsot,ez törvényszerű ..ezt nem tudtad amikor megvetted a piacost?Megnézted egylltalán mi romlott el rajta,vagy amikor leállt félredobtad csak.Ha ez a kedvenc témád tőlem beszélhetünk rólad is..

Új hozzászólás Aktív témák