Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nedzsef

    újonc

    Üdv! Ha csak instant betoppansz egy áruházba mert neked láncfűrész kell,megveszed vágsz vele nem érdekel ha nyöszörög tolod neki, simán állhat a 2 szezonos élet tartam ezzel tökéletesen egyetértek.Pont az ilyen embereknek találták ki az általad is megvásárolt MTH5600 ast vagy a HECHT 957 vagy aFUXTEC 54,4ccm es gépét ami mindhárom közül a legjobb ajánlatnak tűnik.Eleve olcsóbb és többet ad.Az aki elhiszi,hogy húszezer forintért azonnal munkára fogható jó láncfűrészt kap,na ez a kategória hívjon inkább egy kisvállalkozót aki ledarabolja a tűzifáját.A kínaiak nem buták,hogy szupi dolgot adjanak nekünk hugyért -szarért.A másik kategória aki megveszi és megnézi mit vett,majd elvégzi azokat az apró de fontos dolgokat amit a gyártó az ár harc miatt nem tett meg.Az ő gépük sokkal több ideig fog üzemelni hiba mentesen.A típusra jellemző problémák mindenképp jelentkezni fognak de ezzel így vannak a a fent említett európai cégek által márkásított kínai gépek is.A jó hír hogy fillérekért vannak hozzá után gyártott alkatrészek.A rossz hír az ,hogy valószínűleg a szerelő vagy nem vállalja vagy olyan áron hogy azon vehetünk egy új gépet ebből a típusból.Ebből adódhat az ,hogy hegyekben áll a kidobott visszavitt darabok.Márkás gépet megjavíttatjuk mert az "drága vót" még akkor is ha 30-40 ezres a számla,természetesen jó eséllyel kínai után gyártott alkatrészekből.Itt a szerelő duplán jól jár,azt hisszük mi is pedig nem:).Én a két gépet szinte egyszerre vásároltam 2015-ben mindkettőre kellett költeni azóta (gagyira első napokban +10 e) fogyasztásuk szinte azonos.10m akác fához bőven elég 5L benzin és 2.5L olaj a kínai fűrésznek,Husqvarnat kuglizni nem fogtam be,de nem fogyaszt az sem kevesebbet szerintem.Alapjában véve a fenti három márka műszakilag szinte azonos kivéve a fuxi mivel ő a gépét már nicasyl bevonatos hengerrel adja ,a másik kettő nagyon jó minőségü chrom hengerekkel.Tulajdonképp ugyan arról a soványka kínai lánykáról beszélünk,különféle európai divattervező kabátjaiban:) A nicasyl szett 35 dodó ért megvásárolható külföldi forgalmazóknál.Ahhoz képest hogy először azt írtad a nagyáruházas gépektől inkább tartózkodsz.. egyet már tönkre tettél egyet meg épp üzemeltetsz.. ej ej :)))DDDD ja hogy a 2. at nem olcsón nagyáruházban vetted? az a TE BAJOD:))))))

Új hozzászólás Aktív témák