Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dropopi

    aktív tag

    Jó hír: Egy nagy pirospont a Hecht-nek. Múltkor írtam nekik, hogy elég kellemetlen volt a felesleges utam, és ha netán találnak a raktárban még egy darabot az 58-asból... és lám, találtak, úgyhogy a meghirdetett 44 090 ft-os áron félretették nekem. Gyorsan el is mentem érte, s mindjárt vettem hozzá egy élezőszettet is. Soha nem éleztem még, de majd biztos belejövök.
    Hazahozatal után kicsit szétszedtem, megnézegettem; illetve a légszűrőt levettem, és egy réteg textil szigszalagot rátettem, majd úgy illesztettem vissza a helyére, hogy minimalizáljam a por torokba kerülését.
    Tisztességes darabnak néz ki, ár-érték arányban így szerintem jó vétel volt.
    Tegnap be is röffentettem, kb negyed órát bejárattam (aránylag olajos keveréket csináltam, minimum 1:40-es arány megvolt). Majd nekiálltam dolgozni, azért nem túlerőltetve, de 25-35 cm-es száraz diófát darabolni, maxra állított láncolajozással.
    Ugyan nincs igazán tapasztalatom más gépekkel, de igen jól teljesített a szerkezet, meg voltam vele elégedve. Két tank ki is ment. Jól van konstruálva, a lánckenő így maxra állítással sem fogy ki a benzin előtt, marad benne még szépen. Valóban nem egy pillekönnyű a gép, érezni hogy van benne anyag.
    +
    Vennék hozzá egy tartalék láncot, esetleg ha lenne javaslatotok, annak örülnék; hogy milyet ajánlanátok.
    További jó hétvégét! :)

Új hozzászólás Aktív témák