Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• lemmy71

senior tag

válasz Stihl024 #225 üzenetére

Nekem is Mahle henger van a gépen, a dugót azt nem tudtam beazonosítani, egy nagyon halvány anyag maradt a hengerfalon a dugóból, de jár a gép. Most majd összevágok egy pár köbi tölgy rönköt, utána szétszedem, és ha letisztult a henger akkor csak egy dugattyút cserélek benne. Ezt az AIP dugót hol érdemes megvenni, néztem a kertmotor oldalán, nem is olyan drága, 4 ezer körül mozog az ár. Van nálunk a városban egy husqvarna márkabolt de csillagászati árakon van minden.
    Még egy kérdés, láncolajnak az 5literes stihl syntplus használok, elég rendesen csapja a lánc az olajat, ezen lehet valamit állítani vagy így egészséges, amikor az asztalra teszem a gépet, egy tócsa még ki is folyik munka után. Egy vezetőt is kell nemsoká vennem, bár ez megfordítva még bírja egy jó ideig. De lehet beújítok egy nagyobbra, azt mondják a 70 -s lapot is elbírja a gép, most egy windsor van rajta, maradjak ennél a márkánál vagy van ennél jobb, eredeti oregonit nem hinném hogy nitt lehet kapni, amiket hirdetnek szerintem csak másolatok :U

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés